Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

W ramach akcji  strażacy z OSP Miękinia przeprowadzili w Publicznym Przedszkolu w Miękini pogadankę profilaktyczną połączoną z pokazem wozu i sprzętu gaśniczego. Podczas spotkania z dziećmi i wychowawcami poruszono zagadnienia związane z możliwością powstania pożarów oraz zatruciem tlenkiem węgla. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone, a największą frajdę sprawiły sygnały dźwiękowe oraz świetlne wozu strażackiego. Dziękuje strażakom z pobliskiej OSP za zaangażowanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę!