Konkurs ,,Moja książeczka”
W dniu 16 maja w grupie Słoneczka i Pszczółki odbył się finał konkursu - ,,Moja książeczka”. Dzieci miały za zadanie stworzyć własną opowieść i zilustrować ją. Książeczka musiała zawierać stronę tytułową oraz autora. Dzieci na forum grupy prezentowały stworzoną przez siebie historię. Mogliśmy wspólnie wymienić się kreatywnymi pomysłami na fantastyczne, innowacyjne opowieści. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały przygód bohaterów wymyślonych przez małych autorów. Tym akcentem włączyliśmy się w obchodzony w całej Polsce 8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki oraz piękne zakładki do książek, które z pewnością przydadzą im się w szkole. Zachęcamy wszystkich rodziców do twórczego spędzania czasu wolnego ze swoim dzieci i rozwijanie zainteresowań czytelniczych u nich.