„Wczoraj rosłaś na polanie dzisiaj przyszłaś do nas jakie miłe to spotkanie choinko zielona…”

Choinka w Przedszkolu - przedszkole.miekinia.pl

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału.   Przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki przy dźwiękach tradycyjnych kolęd i pastorałek.  Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy kolorowe, światełka. Ubrana choinka wygląda prześlicznie. Jak co roku udekorowaliśmy hol i korytarz przedszkolny dekoracjami świątecznymi.  Ileż było radości wśród dzieci,  a w przedszkolu od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo, bo zwykłe  zielone drzewko stało się piękną choinką,  a wszystkie dzieci z zachwytem patrzyły na swoje dzieło i tylko uśmiechały się.