Grupa Misie bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym " Magiczna moc bajek" czyli bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni. W miesiącu październiku udało nam się zrealizować założenia Modułu I pt. Szacunek. Dzieci poznały książki J. Chmielewskiej pt. Niebieska Niedźwiedzica oraz D. Mckee pt. Elmer . Na ich podstawie rozmawialiśmy o szacunku i akceptacji dla inności, niepełnosprawności oraz samego siebie. W projekt włączyli się aktywnie rodzice, przysyłając zdjęcia do galerii pt. " Najpiękniej czyta moja mama i mój tata." W ramach projektu powstał kącik czytelniczy, oglądaliśmy też bajki z dawnych lat np. Reksio oraz codziennie zapoznajemy się z klasycznymi baśniami dla dzieci.