Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy. Urodziny w naszej grupie  to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

15 września 2020 r. dzieci z grupy Groszki, które miały urodziny podczas zdalnego nauczania obchodziły swoje  URODZINY.  Wyróżniały się pośród innych dzieci  barwnymi koronami na głowach. Najpierw wszyscy odśpiewali  tradycyjne STO LAT, później były zbiorowe życzenia. Następnie wręczanie upominków przygotowanych wcześniej dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców, a potem pamiątkowe fotografie.  Były też tańce, pląsy oraz zabawy przy muzyce. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci.