W dniu 6 czerwca 2023 o godz. 10.00 na hali widowiskowo – sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego dzieci z grup Groszki, Nutki i Smerfy.

Przy   piosence  Ed Shherana rozpoczął się wspólny taniec, a  po nim krótki program artystyczny.

Po części artystycznej dzieci otrzymały z rąk pani dyrektor  dyplomy ukończenia przedszkola.  Nie zabrakło też  podziękowań: dla nauczycieli za trud włożony w naukę i wychowanie dzieci, dla dzieci za ciężką pracę  i dla rodziców za współpracę i zaangażowanie na rzecz grupy i przedszkola. Były również   życzenia skierowane bezpośrednio dla dzieci aby pewnie szły nową drogą przez życie.

Po części oficjalnej w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek i upominki przygotowane przez rodziców.