Grupa 1

groszki

GROSZKI

groszki

Do grupy „Groszki” uczęszczają dzieci 3-letnie. Grupa liczy 22 osoby, w tym  8 dziewczynek i 14 chłopców Z dziećmi pracują panie wychowawczyni pani Ewa Hołyńska oraz pani Zuzanna Korab i pani Anna Kwiatkowska. Nauczycielkom pomaga pani Wioletta Kulas.
 Dzieci z naszej grupy poznają -  siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.
 Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Grupa 6

CHMURKI