Cartoon extreme Santa winter sport ... | Stock vector | Colourbox

23.12. 2021r. na hali widowiskowo – sportowej w Miękini Pan Adrian Malik zorganizował Mikołajkowe Zawody Sportowe, na które zaprosił wszystkie dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu. Zawody  rozpoczęły się od przedstawienia przez pana Adriana  celu spotkania.

Podczas imprezy dzieci  aktywnie uczestniczyły  w szeregu konkurencji i zabaw ruchowych takich jak:  ubieranie choinki  na czas, turlanie śniegowych kul, rzucanie śnieżynkami do celu,  wyścigi saneczkowe, bieg z prezentami.

W turnieju nie liczono zwycięstw ani ilości zdobytych punktów, tu liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz  radość po każdym zwycięstwie.

Po zaciętych i pełnych zaangażowania rozgrywkach zawodnicy  otrzymali   coś smacznego na regenerację sił.

Wspólną zabawę uwieczniono na pamiątkowych  zdjęciach.