Kasztanowe ludziki, stworki i zwierzątkaLudziki z kasztanów - 5 pomysłów na ich wykorzystanie - Dziecko - Polki.pl

W środę 29 września w grupie Groszków trwały intensywne prace z użyciem  kasztanów, żołędzi   i plasteliny z których dzieci   robiły różnego rodzaju ludziki, koniki, myszki i inne stworki. Za pomocą wykałaczek   robiły  otworki w kasztanach (żołędziach) na ręce i nogi. Stopy ludzików  czy myszek lepiły z plasteliny, za jej pomocą  też przyczepiły myszkom uszka, noski,  buźki i wiele innych śmiesznych rzeczy. Jeden kasztan to jeden stworek - sympatyczny ludzik lub zwierzątko.  Praca była ciężka ale wszyscy pracowali wytrwale i z dumą prezentowali swoje dzieła.