10 września 2020 r. dzieci z grupy Groszki z dumą  przedstawiały,  pokazywały i opowiadały koleżankom i kolegom z grupy  o swoich  pracach  plastycznych  wykonanych  podczas zdalnego nauczania. Na moment znikła trema, a w oczach dzieci pojawił się blask i satysfakcja, że  wszystkie oczy skierowane były na nich i to oni są w centrum uwagi. Gratuluję wszystkim pięknych prac.

Starania dzieci zostały nagrodzone drobnymi niespodziankami w formie bloków rysunkowych, zeszytów  i małej niespodzianki oraz wielkimi brawami i podziękowaniami za zaangażowanie.

Dziękuje również  wszystkim rodzicom za zangażowanie,  pomoc i współpracę. Bez Was dzieci nie miałyby o czy opowiadać.  Bardzo dziękuję  wychowawca gr. Groszki Ewa Hołyńska :).