Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

Dolnośląski Kurator Oświaty informuje, że od dnia 1 kwietnia 2010r. w Ośrodku Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu przy ul. Białowieskiej 74a działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, który umożliwia dzieciom, młodzieży i ich rodzinom bezpłatne wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne.

W obecnej sytuacji epidemicznej wsparcie, o którym mowa wyżej udzielane będzie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 71 350 17 80 wew. 31
w godz. od 8.00 – do 14.00

lub poprzez pocztę elektroniczną:

Porady są bezpłatne, finansowane przez NFZ. Nie jest wymagane skierowanie!!!

źródło: https://www.kuratorium.wroclaw.pl/wsparcie-psychologiczne-dla-dzieci-i-mlodziezy/

Z poważaniem Wlaźlak – Szał – dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini