Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, przypadającego w dn. 06.03 odbył się w naszym Przedszkolu finał konkursu plastyczno-logopedycznego pt. „Językiem malowane”. Konkurs był dwuetapowy. W pierwszym etapie Dzieci przygotowywały prace plastyczne o tematyce komunikacji. Dziewięć pięknych prac będzie można podziwiać w przedszkolnym holu do połowy marca. Drugi etap to prezentacja wiersza logopedycznego. Każda grupa wyłoniła swoich przedstawicieli, którzy z największą starannością przedstawiali wiersze wypełnione trudnymi polskimi głoskami. Podczas finału wszystkie Przedszkolaki mogły poćwiczyć swoje buzie i z radością dopingować występy Kolegów i Koleżanek. Występom przyglądały się Pani Dyrektor Magdalena Wlaźlak-Szał oraz Pani Wicedyrektor Marzena Wantuch. Gościliśmy również Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom oraz Uczestnikom za udział w wydarzeniu.