„Mają dla mnie czasu wiele,

To najlepsi przyjaciele!

Mówię wam, mówię wam

Jakich fajnych Dziadków mam!”…

……tak śpiewały nasze przedszkolaki swoim Dziadkom w dniu ich święta .

Jak co roku Przedszkolaki z naszego przedszkola uroczyście uczciły święto Babci i Dziadka. Każda grupa przygotowała prezenty oraz program artystyczny , podczas którego  dzieci zaprezentowały wiersze, tańce, piosenki ale także różne konkursy i zabawy przy muzyce . Rodzice również nie zawiedli- pięknie przygotowali salę w Samorządowym Ośrodku Kultury, stoły, przy których dziadkowie mogli wypić kawę , herbatę, zjeść ciasto przygotowane przez rodziców właśnie na tę okoliczność i oczywiście obejrzeć występy swoich wnucząt. Wszystkie imprezy przebiegały w miłej i radosnej atmosferze, bo przecież z Dziadkami tak to właśnie jest- wesoło, zabawnie , przyjemnie. Dziękujemy wszystkim Babciom i  Dziadkom za ich miłość, oddanie , czas i ogromne serce, w którym zawsze jest miejsce na troski i radości swoich wnucząt.