default_mobilelogo

Super matka- super córka”- warsztaty tylko dla mam

 

Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…” M. Skłodowska-Curie

Nasze przedszkole dba o rozwój osobisty rodziców, chce wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i nawiązywać z nimi dialog. Wiemy jak ważna jest współpraca z rodzicami, zapewnienie im wsparcia w kwestiach wychowawczych oraz budowanie bliskiej wspólnoty: rodziców, dzieci i nauczycieli. Dlatego też w naszym przedszkolu odbywają się m.in. popołudniowe warsztaty dla rodziców. Tym razem 28.02.2019r. Pani psycholog Małgorzata Bielat-Nowacka poprowadziła warsztaty tylko dla mam pt. Super-mama, super-córka.

 

Celem warsztatów było:

zmienienie punktu widzenia samej siebie jako kobiety, mamy, partnerki

praca nad pozytywnym obrazem siebie,

przyjrzenie się swojej relacji mama-córka

poszerzenie własnej samoświadomości, rozwój osobisty

zdobycie wiedzy, jak dodać swojej córce „skrzydeł”.

 

Uczestniczki warsztatów miały okazję do przyjrzenia się samej sobie, a także do głębszej analizy swoich relacji z córkami. Mamy nadzieję, że wyciągnięte wnioski z warsztatów przyniosą pozytywne korzyści na gruncie zawodowym, rodzinnym i emocjonalnym.

Ponieważ warsztaty odbywały się w Tłusty Czwartek, tuż przed Dniem Kobiet, na uczestniczki warsztatów czekał mały poczęstunek oraz upominek ufundowany przez Zakład Fryzjerski „Kasia” w Krępicach, za co pragniemy serdecznie podziękować właścicielce zakładu- p. Katarzynie Drożdżal. Upominki od Pani na pewno przysłużą się do poprawy samopoczucia wszystkich uczestniczek. Cieszymy się tym bardziej, że wsparła nas kobieta rozumiejąca potrzeby innych kobiet oraz mama naszych przedszkolaków.

 

logo

 

Podziękowanie

 

 

Z głębi serca wyrażamy wdzięczność

dla

właścicielki Salonu Fryzjerskiego „KASIA”

Pani Katarzynie Drożdżal


która wykazała się niezwykłą hojnością

oraz zaangażowaniem podczas organizacji warsztatów rozwoju osobistego dla mam.

 

Super mama-super córka.


Dzięki
Pani byliśmy


w stanie zrealizować
założone cele.


Serdecznie Dziękujemy!

 

 

Dyrekcja, Nauczyciele i Dzieci

z Publicznego Przedszkola w Miękini

 

Miękinia , 28.02.2019r.