Super matka- super córka”- warsztaty tylko dla mam

Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…” M. Skłodowska-Curie

Nasze przedszkole dba o rozwój osobisty rodziców, chce wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i nawiązywać z nimi dialog. Wiemy jak ważna jest współpraca z rodzicami, zapewnienie im wsparcia w kwestiach wychowawczych oraz budowanie bliskiej wspólnoty: rodziców, dzieci i nauczycieli. Dlatego też w naszym przedszkolu odbywają się m.in. popołudniowe warsztaty dla rodziców. Tym razem 28.02.2019r. Pani psycholog Małgorzata Bielat-Nowacka poprowadziła warsztaty tylko dla mam pt. Super-mama, super-córka.

Celem warsztatów było:

zmienienie punktu widzenia samej siebie jako kobiety, mamy, partnerki

praca nad pozytywnym obrazem siebie,

przyjrzenie się swojej relacji mama-córka

poszerzenie własnej samoświadomości, rozwój osobisty

zdobycie wiedzy, jak dodać swojej córce „skrzydeł”.

Uczestniczki warsztatów miały okazję do przyjrzenia się samej sobie, a także do głębszej analizy swoich relacji z córkami. Mamy nadzieję, że wyciągnięte wnioski z warsztatów przyniosą pozytywne korzyści na gruncie zawodowym, rodzinnym i emocjonalnym.

Ponieważ warsztaty odbywały się w Tłusty Czwartek, tuż przed Dniem Kobiet, na uczestniczki warsztatów czekał mały poczęstunek oraz upominek ufundowany przez Zakład Fryzjerski „Kasia” w Krępicach, za co pragniemy serdecznie podziękować właścicielce zakładu- p. Katarzynie Drożdżal. Upominki od Pani na pewno przysłużą się do poprawy samopoczucia wszystkich uczestniczek. Cieszymy się tym bardziej, że wsparła nas kobieta rozumiejąca potrzeby innych kobiet oraz mama naszych przedszkolaków.

Z głębi serca wyrażamy wdzięczność

dla

właścicielki Salonu Fryzjerskiego „KASIA”

Pani Katarzynie Drożdżal

która wykazała się niezwykłą hojnością

oraz zaangażowaniem podczas organizacji warsztatów rozwoju osobistego dla mam.

Super mama-super córka.

Dzięki