Dziś w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy!

Z tej okazji, już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, piękne motylki, walecznych rycerzy, uśmiechniętych piratów, odważnych strażaków i policjantów, Spiderman, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich kostiumów przed wszystkimi zebranymi na Balu! Następnie wszyscy uczestnicy bawili się w kole i wykonywali zadania związane z tańcem.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawcami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm muzyki! Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim małym i dużym wiele radości!