Wspominamy zakończenie roku przedszkolnego.

Jak co roku przyszło nam pożegnać się ze starszakami. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy „Biedronek” i  „Zajączków. Było to pełne wzruszeń przedstawienie pt. „Na letniej łące”. Natomiast w innym terminie żegnały nas grupy „Misiów” i „Żabek”, które przygotowały pokazy i występy podsumowujące, czego nauczyły się w ostatnim okresie.  Dzieci oprócz piosenek i wierszy zabrały nas w „podróż po świecie” i prezentowały tańce z takich krajów jak: Anglia, Grecja, Hiszpania, Polska, Rosja. Wszystkie występy uwieńczył polonez w wykonaniu absolwentów przedszkola. Były chwile wzruszeń, łez, zadumy, dla niektórych powrót po wakacjach do przedszkola, a dla innych zabawa i nauka w szkole.

Po występach, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty. Pani dyrektor, wicedyrektor i nauczyciele grup podziękowały także rodzicom za współpracę, wręczyły dyplomy i upominki i życzyły wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Po części artystycznej rodzice zaprosili wszystkich gości na poczęstunek i na wspólną zabawę prowadzoną przez animatorów.

Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Biedronki, Zajączki, Misie i  Żabki