Już wakacje są za nami,
szybko minęły letnie dni,
jesień staje przed oknami,
nowy rok przedszkolny puka do drzwi.

1 września w naszym przedszkolu znów zrobiło się głośno i radośnie. Niektóre dzieci z zadowoleniem wracały po wakacyjnej przerwie, natomiast dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola był to bardzo trudny dzień. Jednak nie było czasu na smutki, gdyż Panie pracujące w przedszkolu starały się pomóc dzieciom zaadoptować się w nowym środowisku. Po części oficjalnej, w której  Pani dyrektor Przedszkola Małgorzata Gołąb serdecznie powitała zebranych w holu dzieci i rodziców, rozpoczęła się zabawa integracyjna przy muzyce .Następnie dzieci uśmiechnięte, zadowolone i chętne do zabawy i nauki wraz ze swoimi paniami, „pociągiem pełnym przygód”, wyruszyły do swoich sal, aby pozostałą część dnia mile spędzić w swoim gronie.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy radosnej zabawy a Rodzicom udanej współpracy.