Zajęcza chatka

Naszych przedszkolaków kolejny raz w tym roku odwiedzili aktorzy

Tym razem przyjechali aż z Krakowa ze Studia Teatralnego ART – TRE z przedstawieniem pt. „Zajęcza chatka”. Główny bohater przysporzył naszym dzieciom dużo emocji, zarówno tych przyjemnych jak i smutnych. Dzieci bardzo przejęły się losem zapłakanego zajączka, którego to lisek chytrusek przepędził z chatki. Jednakże pomoc w odzyskaniu chatki poprzez czynny udział naszych milusińskich w przedstawieniu sprawił im wiele radości.

Sprytny lis

Sprytny lis, podstępem zabrał chatkę małemu zajączkowi. Zapłakany zajączek prosił napotkane zwierzątka: pieska, misia, krówkę i kogucika o pomoc w jej odzyskaniu.  Dzieci wspólnie z zajączkiem i jego przyjaciółmi próbowali wypędzić liska chytruska z chatki. W ten o to sposób nasze dzieci dowiedziały się, że wspólnymi siłami można wiele dokonać. Uśmiechy i wiwaty po odzyskaniu domku nie miały końca,  Kolorowa scenografia, barwne kostiumy oraz oryginalne maski sprawiły, że spektakl na długo pozostanie w pamięci małych widzów.